KONST / Oljemålningar / Akryl 14246005
nr 1424 6005
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Akryl, "Poison dart frog". Signerad a tergo, daterad -20, duk, 40x50cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:57:36
8/10 11:53:48
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya